PROFLOW · PFETI-MB250-90Proflow · PFETI-MB250-90Proflow Titanium Tubing, Mandrel-Bend, 2.50 in, 1.2mm Wall, 90 Deg, 152x152mm
incl. GST · ships AU-wide● 38 in stock