PROFLOW · PFETI-MB300-45Proflow · PFETI-MB300-45Proflow Titanium Tubing, Mandrel-Bend, 3.00 in, 1.2mm Wall, 45 Deg, 152x152mm
incl. GST · ships AU-wide● 42 in stock