WORLD · WOR-084120RC-904World · WOR-084120RC-904World Engine Block, Motown II SB Chev,Raised Cam Iron Block - 9.025" Deck, 4.120" Bore, +.134" Raised Cam, 50mm Cam, .842" Lifters, 350 Mains, Billet
incl. GST · ships AU-wide● 10 in stock